Prečo nakúpiť u nás?

Tvoju objednávku odošleme ešte dnes

Na našej stránke nájdete len tovar, ktorý je aj reálne u nás na sklade. Preto neexistuje žiaden dôvod, prečo by sme Vašu objednávku nemali vybaviť okamžite! Garantujeme odoslanie objednávky prijatej do 12:00 v akýkoľvek pracovný deň. Väčšinou však platí, že aj objednávky prijaté do 14:00 vybavíme ešte v deň objednania. Všimnite si tiež aktuálny status vo vrchnej časti stránky, ktorý sa automatický mení a pre nás je to čo sľúbime, naozaj záväzné!

Do 24 hodín u Vás doma

V súčastnosti odosielame tovar kuriérskými spoločnosťami, ktoré garantujú doručenie hneď na druhý deň od objednania (samozrejme okrem víkendov a sviatkov). Aj v tomto prípade platí, že aktuálne informácie o doručení aktuálne urobenej objednávky nájdete v statuse vo vrchnej časti našej stránky. Ak si želáte doručiť tovar do inej krajiny, táto doručovacia doba sa mierne predĺži, ale zo skúseností vieme, že dlhšie ako 4 dni čakať nebudete.

Dvojitá kontrola kvality tovaru

Pretože nám na vašej spokojnosti veľmi záleží, každý tovar prijatý od dodávateľov skúšame a kontrolujeme. Druhá kontrola pod kamerami na baliacich pultoch prebieha už pri balení Vašej objednávky. Preto máme len minimálny počet reklamácií. Tovar sa môže poškodiť jedine pri preprave, no naše zmluvné prepravné spoločnosti s balíčkami zaobchádzajú naozaj šetrne.

Vrátenie tovaru a peňazí

Každé vrátenie tovaru do 14 dní od jeho zakúpenia riešime okamžite. Aj keď v obchodných podmienkach máme uvedenú lehotu na vrátenie peňazí stanovenú na 7 dní, realita je také, že to riešime okamžite v deň prijatia, najneskôr hneď nasledujúci deň. Preto sa nemusíte obávať zdĺhavého procesu a čakania na Vaše peniaze. Veď spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá!

Reklamácie vybavené do troch dní

Skrátili sme dobu čakania 10-násobne. Nebudete čakať na Váš tovar 30 dní, ale len 3. Snažíme sa čo najskôr reklamovaný tovar opraviť, alebo vymeniť. Samozrejme, existujú aj prípady, kedy je potrebné na výsledok chvíľku počkať, ale o všetkom Vás budeme včas informovať! Predsa je nepríjemne ak Vám doslúži UV lampa, či brúska. Vieme sa vžiť do vašej kože a situáciu riešiť okamžite, hneď ako sa k nej dostaneme.